Opinie pacjentów

Polecam Panią Asię, to bardzo dobra fizjoterapeutka. Posiada ogromną wiedze i doświadczenie. Jest specjalistą rehabilitacji metodą Vojty. Pani Asia bardzo dokłądnie wykonuje ćwiczenia, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie oraz z wielkim zaangażowaniem. Zawsze uśmiechnięta i bardzo sympatyczna :)
Martyna W.
Martyna W.
Z całego serca polecam rehabilitację metodą Vojty, jak i najlepszą w tym zakresie fizjoterapeutkę p. Joasię! Z powodu obniżonego napięcia mięśniowego trafiłam do p. Joasi z ówcześnie moim 4 miesięcznym synem. Rehabilitacja szybko zaczęła przynosić wymierne efekty. Syn zaczął prawidłowo układać ciało, następnie siadać, chodzić i biegać. Co prawda przebieg każdego spotkania na początku do miłych nie należał, syn prawie cały czas płakał, teraz po upływie czasu wiem że było to spowodowane faktem, że był przytrzymywany w nie pożądanej akurat przez niego pozycji. Dzięki ogromnej wiedzy, podejściu i chęci p.Joasi zostało mi wszystko wytłumaczone. Wraz z upływem czasu syn zaczął coraz lepiej współpracować. Obecnie ma 5 lat i wspaniale współpracuje podczas ćwiczeń. P. Joasia wykonuje swoją pracę z pełnym oddaniem, służy wieloma poradami popartymi wiedzą i doświadczeniem, oddaje naprawdę całe serce temu co robi, identyfikuje się z pacjentami, interesuje się efektami swojej pracy i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Zdecydowanie gorąco polecam!!!!
Krzysztof
Krzysztof
Moja córka Iga ćwiczy Vojtą z Panią Asią już 8 lat. Ten czas, jest sam w sobie opinią, że Pani Asia to rehabilitant wyjątkowy, profesjonalny, w całości oddany swojej pracy. Posiadający dużą wiedzę, a także serce dla każdego pacjenta. Oprócz tego, że ćwiczy moje dziecko, bardzo często leczy również moją duszę. Bo Pani Asia oprócz tego, że jest świetnym fizjoterapeutą, jest także doskonałym psychologiem :) Wbrew panującym opinią metoda Vojty absolutnie nie jest metodą drastyczną! Wymaga dużego nakładu energii i wysiłku od dziecka, jednak każde ćwiczenia i pozycje są dobierane indywidualnie i dostosowane do potrzeb i możliwości mojej córki. Bywają gorsze dni lub pozycje, których moja córka nie lubi, wtedy się buntuje i marudzi, ale Pani Asia zawsze potrafi ją "zagadać" i wywołać uśmiech na jej buzi. Wiem, że moje dziecko nigdy nie będzie chodzić, ale dzięki ćwiczeniom metodą Vojty jej rozwój się nie cofa, sylwetka jest poskładana. Metoda Vojty u mojego dziecka przynosi większe i widoczniejsze efekty niż w przypadku ćwiczeń metodą NDT Bobath. Dlatego nadal będziemy kontynuować rehabilitację w Fizjo-Wiki :)
Patrycja
Patrycja
Zdecydowanie polecam Panią Asię bardzo dobra fizjoterapeutka i sympatyczna osoba. Posiada dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną. To prawdziwa profesjonalistka oddana swojej pracy, którą wykonuje z pasją. Do Pani Asi przyszłam z 2 miesięczną Anią, która ma asymetrię ułożeniową napięcia mięśniowego. Na początku Ania nie potrafiła nawet podnieść główki i całe jej ciało nie układało się tak jak powinno. Dzięki pani Asi nasza córeczka zrobiła ogromne postępy w krótkim czasie. Podczas ćwiczeń pani Asia zwraca szczególną uwagę na poprawność wykonywanych przeze mnie ćwiczeń. Dostaję za każdym razem instrukcje jak ćwiczyć w domu. Dziękujemy i polecamy panią Asię.
Małgorzata
Małgorzata
Chiałabym podzielić się zw wszystkimi opinią na temat Wojty. Moja córka urodziła się ze skoliozą. Metodą tą ćwiczymy od dziesiątego miesiąca życia a obecnie ma 9 lat.Początkowo dziecko płakało,ale to nie dlatego że ją boli, tylko dlatego,że nie miała chęci ćwiczyć i była przytrzymywana.Od kiedy tylko jej świadomość była większa-nigdy nie narzekała że ją coś boli. Gdy pokazujemy lekarzom kręgosłup, są pod wielkim wrażeniem, że tak duże skrzywienie, a wcale go nie widać. A miała trafić na stół operacyjny , gdy tylko skończyła 2 latka- i całe szczęście że do tego nie doszło. Obecnie ćwiczymy metodą Wojty raz dziennie , ale trzeba robić to systematycznie, zresztą jak wszystkie ćwiczenia. Pani Asia na każdej wizycie pokazuję mi jak ćwiczyć samemu w domu. Pani Asia to geniusz w tej dziedzinie i wszystkim polecam tą metodę i wierzcie mi drodzy rodzice to NIE BOLI i w każdym wiek można ćwiczyć!!!!
Justyna
Justyna
Emilka trafiła pod skrzydła Pani Asi ,gdy skończyła 8 miesięcy. Mimo padaczki lekoopornej i stwierdzenia przez lekarzy ze Emilka nie będzie siedzieć, ani chodzić u Pani Asi robi spore postępy . Emilka ma obecnie 6 lat i bardzo lubi zajęcia z Panią Asią, co jest dla nie bardzo ważne i wiem ze jest w dobrych rękach.
Ilona K.
Ilona K.
Pani Asiu bardzo dziękuję . Za dołożenie wszelkich starań by dziecko współpracowało w trakcie ćwiczeń, a nie płakało, za dzielenie się własną wiedzą i udzielanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dotyczące zdrowia mojego syna. Seweryn urodził się w 33 tygodniu ciąży, a w 3 miesiącu życia zalecono rehabilitację ze względu na obniżone i wzmożone napięcie mięśniowe, jak również silną asymetrię ulożeniową. Zaczęliśmy od metody NDT Bobath, licząc, że nie będzie potrzebna rehabilitacja metodą Vojty, o której opinie rodziców w necie są negatywne.Dzięki Pani już wiem, że rehabilitacja metodą Vojty nie musi być niemiłym przeżyciem dla dziecka, ale i dla mnie jako mamy. Słuchanie prawie półgodzinnego płaczu nie jest przyjemne, a to spotkało nas w trakcie ćwiczeń u kogoś innego. Po miesiącu ćwiczeń stan syna bardzo się poprawił ( słowa neurologa) i nie było to okupione litrami łez :) Musimy jeszcze popracować ale wiem, że dzięki Pani Seweryn będzie dzieckiem o prawidłowych wzorcach ruchowych, bo po asymetrii nie ma już śladu, a syn w dalszym ciągu uśmiecha się na Pani widok :) Polecam Panią Asię z czystym sumieniem, jest kompetentną i pełną empatii fizjoterapeutką
Kasia
Kasia
Jestem mamą 19-to miesięcznej Martynki z ZD, która urodziła się w 35 tygodniu ciąży z obniżonym napięciem mięśniowym, a z czasem stwierdzono również asymetrię ułożeniową. Od 1go m-ca życia była rehabilitowana metodą NDT Bobath, niestety w 5m-cu pojawiła się padaczka lekooporna i w całym jej rozwoju nastąpił regres. Po przeczekaniu najgorszego jej okresu związanego z padaczką postanowiliśmy z mężem równocześnie obok metody NDT Bobath dołączyć metodę Vojty. Z Panią Asią pracujemy tą metodą od 10m-cy. Ćwiczenia są dostosowywane do możliwości i umiejętności Martynki. Pani Asia dokładnie tłumaczy jaka powinna być reakcja dziecka w trakcie ćwiczeń, udziela nam wielu praktycznych porad, chętnie dzieli się swoją wiedzą. Jestem przekonana, że ćwiczenia Martynce nie szkodzą - one naprawdę nie bolą, tylko dla dziecka jest to niekomfortowa sytuacja, wymagająca dużego nakładu energii. Czasami w zależności od dnia ćwiczenia sprawiają jej jakiś kłopot i protestuje, a jak ma dobry dzień to bardzo dobrze reaguje. W metodzie tej liczy się systematyczność i konsekwencja, a efekt wierzę będzie widoczny. Gorąco polecam rehabilitację metodą Vojty, prowadzoną przez Panią Joannę, która jest bardzo otwartą, pomocną osobą i świetnym fizjoterapeutą.
Gorąco polecam rehabilitację metodą Vojty prowadzoną przez Panią Joannę. U córki stwierdzono asymetrię ułożeniową oraz obniżone napięcie mięśniowe. Rozpoczęliśmy ćwiczenia, gdy miała 3,5 miesiąca. Efekty były widoczne już po dwóch spotkaniach. Dziecko zaczęło podnosić główkę oraz podpierać się na przedramionach. Z czasem zaobserwowaliśmy również znaczącą poprawę sylwetki. Początkowo obawialiśmy się z mężem rehabilitacji tą metodą ze względu na negatywne komentarze krążące w sieci, jednak wbrew powszechnym opiniom ćwiczenia nie sprawiają córce bólu i nie doprowadzają jej do płaczu. Co prawda widać, że wymagają od niej pewnego nakładu energii, jednak Pani Joanna stara się dostosowywać ich intensywność i poziom trudności do możliwości dziecka. Dzięki wspaniałemu podejściu Pani Joanny, córka wychodzi z zajęć z uśmiechem na twarzy.
Marzena
Marzena
Do pani Asi trafiłam 14 lat temu, gdy u mojego syna stwierdzono kurczowy kręcz karku, asymetrię oraz obniżone napięcie mięśniowe. Wcześniej bezskutecznie poszukiwałam metody rehabilitacji, która korygowałaby postawę i dysfunkcje stwierdzone u mojego dziecka. Muszę także zaznaczyć, że lekarze wyrażali różne opinie dotyczące diagnozy i sposobu leczenia mojego syna.Wizyty u p. Asi spowodowały szybką korektę wady postawy. Metoda Vojty okazała się bardzo skuteczna, choć początkowe jej stosowanie wywoływało opór i płacz mojego syna, który był jeszcze mały. Taka reakcja związana była z trudnością zrozumienia przez małe dziecko potrzeby leżenia w określonej pozycji.Dzisiaj mój syn nadal jest rehabilitowany metodą Vojty i zrelaksowany prawie zasypia na stole p. Asi, choć wykonuje podobne ćwiczenia jak te , gdy był mały. Rehabilitacja metodą Vojty nie wiąże się więc z wywoływaniem bólu.Syn pojawia się teraz u p. Asi cyklicznie, do momentu , gdy zakończy się jego faza wzrostu. Obecnie pod względem estetycznym wygląda prawie idealnie a jego dysfunkcje ruchowe nie są zauważalne. Dziękuję, p. Asiu!
Marzena O.
Marzena O.
Z całego serca polecam Panią Joasiu jest świetnym specjalista. Poznaliśmy się przy rehabilitacji moich bliźniąt metoda Vojty czego efekty są naprawdę świetne. Obecnie jako osoba dorosła jestem rehabilitowana przez Panią Asię również metoda Vojty i wbrew często słyszanej opinii że jest to metoda rehabilitacji głównie dzieci (co nie jest prawda) efekty są rewelacyjne. Bardzo długo borykalan się z problemem bólu kręgosłupa, dretwiejacymi w nocy rękoma co było dla mnie strasznym utrapieniem a moim dodatkowym problemem jest rozejscie mięśni brzucha. Po pierwszej wizycie dowiedziałam się że mam dużą lordoze oraz asymetryczna kręgosłupa. Od razu po ćwiczeniach było widać jak postawa się zmienia. Pani Joasia robi zdjęcia co bardzo ułatwia porównywanie efektów wizualnych bo oczywiście poprawa samopoczucia nie do opisania. Dostałam również ćwiczenia do domu które wykonywane systematycznie (plus oczywiście wizyty u Pani Asi) pozwoliły zniwelować dretwienie rąk oraz zmniejszyły w znacznym stopniu ból wręcz prawie całkowicie go wykluczyly. Pani Asia bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta przede wszystkim jest szczera i realistycznie mówi o efektach jakie możemy osiągnąć. Ja jestem przeszczesliwa że miałam szansę poznać Panią Asię i że to właśnie ona się mną zajmuje.
m.latos
m.latos
Witam. Ogromnie polecam Panią Joannę! Mojemu synowi w trakcie porodu został uszkodzony splot Erba, dzięki pracy i cierpliwości Pani Asi syn wraca do zdrowia a synek nie jest grzecznym i "łatwym" pacjentem dziękujemy Pani Asiu za zaangażowanie i wiedzę, ktora sie Pani z nami dzieli nie tylko z zakresu fizjoterapii
Ania Gajda
Ania Gajda
Szczerze polecam rehabilitację prowadzoną przez Panią Joannę. Jest profesjonalistką i świetnie radzi sobie z małymi dziećmi. U naszej córki około 3 miesiąca życia razem z pediatrą zaobserwowaliśmy asymetrię ułożeniową, a dzięki poleceniu znajomej trafiliśmy do gabinetu Pani Joanny. Dzięki ćwiczeniom z Panią Joanną oraz ćwiczeniom zleconym do wykonywania w domu, córka rozwija się prawidłowo, pięknie raczkuje i samodzielnie wstaje, a sylwetka się poprawiła. Rehabilitacja jest prowadzona metodą Vojty, z pełnym zaangażowaniem i dobrym podejściem do pacjenta. Polecam rehabilitację u Pani Joanny oraz z naszego doświadczenia mogę potwierdzić, że metoda Vojty to nic strasznego dla malucha, a przynosi pożądane rezultaty.
Aga K.
Aga K.
Od kilku lat dokuczał mi ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Jego nasilenie w ostatnich tygodniach skłoniło mnie do wizyty u ortopedy, który stwierdził dyskopatię, zalecił leki i fizjoterapię. Tak trafiłam do Pani Joanny. Rozpoczęła ze mną pracę nad całością wad postawy, które przez wiele lat przyczyniły się do nieprawidłowego ukształtowania kręgosłupa, wystających łopatek, haluksów oraz zgarbionej sylwetki. Już po kilku wizytach widzę znaczną poprawę i efekty, które są dla mnie wyjątkowo miłym i mobilizującym do dalszej pracy zaskoczeniem. Myślałam, że z wiekiem skazana będę na jeszcze większy ból i skrzywioną sylwetkę a tu nagle łopatki wracają na swoje miejsce, przestaję się garbić, nie odczuwam bólu przy każdym ruchu. Moja mięśnie nie są spięte a wzmocnione. Serdecznie polecam.Beata R.
Beata R.
Beata R.
Moja mama trzy lata temu w wieku 88 lat przebyła bardzo rozległy udar mózgu w wyniku, którego wystąpiło porażenie prawej strony ciała, straciła mowę, nie mogła jeść ani pić, karmiona była przez sondę. Nikt nie chciał się podjąć rehabilitacji mamy, tylko pani Joasia się zgodziła. Pani Joasia posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin, Rehabilitację mojej mamy rozpoczęła od akupresury. Zaczęła od masowania dłoni i stóp, następnie było masowanie punktów na twarzy. Po kilku miesiącach w wyniku tych masaży zrezygnowaliśmy z karmienia przez sondę bo mama zaczęła przełykać pokarmy oraz stopniowo uczyła się pić. Pani Joasia uświadomiła mi jak prawidłowe odżywianie wpływa na funkcjonowanie organizmu i udzieliła mi wielu cennych wskazówek w tym zakresie. Ponadto zwróciła uwagę na to, że należy obserwować mamę jak reaguje na podawane pożywienie jak również podawane leki. Dzięki tym wskazówkom ustaliłam prawidłową dietę dla mamy oraz wyeliminowałam za zgodą lekarza leki przepisywane przez neurologów na które mama źle reagowała. Następnie pani Joasia rozpoczęła rehabilitację metodą Voity w swoim gabinecie, która trwa nadal. Dzisiaj mama ma 91 lat odzyskała mowę, mogę ją nakarmić, napoić, zgłasza potrzeby fizjologiczne, pomagam jej korzystać z toalety i jest w pełnym kontakcie. Z pomocy pani Joasi korzystał również mój syn i wnuk. Mnie również pani Joasia pomogła, bo mam problemy z kręgosłupem. Z całego serca polecam usługi pani Joanny Zawodniak.
Jadwiga Wolko
Jadwiga Wolko
Do pani Joasi trafilismy z synkiem ok 4 miesięcy temu, gdy neurolog potwierdził nasze obawy zwiazane z rozwojem ruchowym dziecka: asymetrię i nieprawidłowe napięcie mięśniowe. Pani Asia pokazała nam na co zwracać uwagę przy codziennej pielęgnacji dziecka, czego unikać i fachowo odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. Od tego czasu ćwiczy z naszym synkiem metodą Vojty, która już dała super efekty (dziecko w końcu prawidłowo usiadło i zaczyna raczkować, ok. 2 miesiące później niż przeciętnie dzieci). Metoda Vojty wywołuje duży "sprzeciw" dziecka, synek momentami sporo płakał, ale co bardzo cenimy u p. Joasi, to fakt, że stara się tak ćwiczyć z dzieckiem, żeby tego płaczu było jak najmniej i żeby ćwiczenia źle się dziecku nie kojarzyły. Korzystaliśmy z usług dwóch innych fizjoterapeutów, którzy albo nie przywiązywali do tego uwagi, albo nie potrafili tak dostosować ćwiczeń, aby dziecko jak najmniej się "buntowało". Atmosfera podczas ćwiczeń też jest bardzo miła, przez co cotygodniowe wizyty nie są dla nas, rodziców, uciążliwością, a wręcz na nie czekamy, bo zaraz widać efekty. Gorąco polecamy p. Asie!
Alicja
Alicja
Witam chciałabym bardzo wszystkim polecić p. Anie bardzo miła osoba ale co najważniejsze skuteczna jeśli chodzi o rehabitacji nasz syn Kuba jeśli tylko ma okazję i jesteśmy w Polsce zawsze jest u p. Ani na rehabilitacji metoda vojta. Drodzy rodzice być może metoda vojta jest dla dzieci ciężka ale skuteczna nas syn potrafi płakać cała rehabilitację ale to dla jego dobra jeśli widać efekty to warto dziękujemy bardzo
Katarzyna Paterok
Katarzyna Paterok
Ania. Trafiłam do p.Joanny z dwumiesięcznym dzieckiem, okazało się że syn miał asymetrię ułożeniową oraz zespół napięcia mięśniowego.Po kilku spotkaniach z p.Joanną,która ćwiczyła z synem metodą Vojty, pojawiły się efekty pracy i znaczna poprawa sylwetki. P.Asia pokazała mi jak ćwiczyć z synem i na co zwrócić uwagę w dalszym jego rozwoju.Polecam
Ania Mielczarek
Ania Mielczarek
Pani Joanna jest jedną z najlepszych rechabilitantów, z ktorymi się spotkałam. Profesjonalistka, z bardzo dobrym podejściem do małych dzieci. Po rechabilitacji efekty były szybko widoczne, zarówno po przepuklinie pępkowej oraz asymetrii ułozeniowej u synka nie ma już śladu. Bardzo polecam!
Magdalena Zulewska
Magdalena Zulewska
Z całą pewnością Pani Joanna to specjalista! Profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu a także problemu zdrowotnego pacjenta. Bardzo się stara aby rodzice zrozumieli chorobę i metodę leczenia. Zwłaszcza że na pierwszy rzut oka metoda Vojty wydaje się bardzo drastyczna dla dziecka. Dzięki tej metodzie to leczenie ma sens. Terapeuta posługujący się tą metodą jest w stanie optymalnie przywrócić sprawność ruchową a o to przecież nam chodzi i co najważniejsze: w szybki sposób uzyskuje się pożądany efekt. Dodatkowo jest bardzo uprzejma i jednocześnie wymagająca. Potrafi zachęcić i zmotywować rodziców do pracy nad dzieckiem. Bardzo polecam!
Elżbieta Ferdynus
Elżbieta Ferdynus
Pani Joasia rehabilituje moją córkę od 3 lat metodą Vojty. Jest ktorąś z kolei rehabilitantką od córki ale pierwszą z ktorą moje dziecko ma tak swietny kontakt! Na wczesniejszych rehabilitacjach zawsze byl płacz i lament...a teraz jest uśmiech i efekty rehabilitacji;) Nigdy bym juz nie zmienila rehabilitanta corce poniewaz teraz jestem pewna ze jest w najlepszych rękach! Szczerze polecam tą fizjoterapeutke;)
Justyna Justyna
Justyna Justyna
Pani Asia pracuje z naszym synkiem od około pół roku. Stosuje metodę Vojty, dzięki czemu Jasio robi stopniowe postępy, więc to dobra droga działania, jak sądzę. Nasz synek ma bardzo serdeczny kontakt ze swoją "ciocią od rehabilitacji", choć bywa czasem kłopotliwym pacjentem :) Pani Joasia chętnie dzieli się swą wiedzą, interesują ją efekty wizyt Jasia u specjalistów. To ona poleciła nam konsultację u logopedy. Jest otwartym czowiekiem, który podchodzi do terapii całościowo, nie zapominając o wsparciu także dla rodziców.
Magdalena Toczek
Magdalena Toczek
Z prawdziwą przyjemnością polecam p.Joannę Zawodniak.Jest super sympatyczna i bardzo kompetentna,jest poprostu świetnym fizjoterapeutą.Do każdej osoby podchodzi indywidualnie,dobiera odpowiednie ćwiczenia,zgodnie zaleceniami lekarza-ćwiczymy Metodą Vojty.Moja corka ma RKiW(rozszczep kręgoslupa i wodogłowie),ma asymetrie ułożeniow,ktora pod wpływem ćwiczenia zmniejsza się-jest naprawdę b.duża poprawa.Dodatkowo p.Joasia udziela różnych praktycznych porad np.jak wstawać,siadać czy spać.Czas który spędzamy z p.Asią mija bardzo przyjemny.Naprawdę POLECAM
Katarzyna Jakub
Katarzyna Jakub
Witam, chcielibyśmy polecić P. Joanne bo jest osobą kompetentną, skuteczną w swojej profesji. Na P. Joanne trafiliśmy przeszukując sieć w poszukiwaniu kogoś profesjonalnego, kto pomoże naszemu 10 miesięcznemu synkowi. Syn miał asymetrię, nie siedział, co prawda raczkował ale nie wyglądało to zbyt dobrze. Byliśmy zaskoczeni rezultatami, gdyż już po tygodniu rehabilitacji syn zaczął przyjmować właściwą pozycję siedzącą i coraz ładniej raczkuje. P. Joanna do swojej pracy podchodzi z sercem i zaangażowaniem, jest wymagająca ale także bardzo cierpliwa i wyrozumiała, chociaż nasz syn do łatwych pacjentów nie należy???? P. Joanno dziękujemy za pomoc w wyprowadzeniu Wiktorka i za fachowe oraz cenne wskazówki na co zwracać uwagę w dalszym jego rozwoju:-)
Marzena K.
Marzena K.
Pani Joanna bardzo mi pomogła ze szczękościskiem. Wykonała masaż relaksacyjny mięśni twarzy, po którym dolegliwości ustąpiły i poczułam znaczną ulgę. Bardzo serdecznie polecam.
Danuta Bejgrowicz
Danuta Bejgrowicz
Pani Joanna jest bardzo dobrym fizjoterapeutą oraz wspaniałym człowiekiem. Ma indywidualne podejście do małego pacjenta, chce aby terapia metodą Vojty była jak najmniej przykra dla dziecka, lecz by dawała najlepszą odpowiedź i efekty. Niekiedy praca z dzieckiem musi być długotrwała i trzeba mieć dużo cierpliwości i wiary, że będzie lepiej. Za profesjonalizm, motywację i dobre słowo dziękuję Pani Joasi i szczerze polecam.
Mariola-mk
Mariola-mk
Polecam ! Trafna diagnoza, świetne podejście do dzieci. Pani Joanna dokładnie wytłumaczyła gdzie jest problem i na czym polegaja ćwiczenia. Odpowiadała na każde zadane pytanie. A co najważniejsze! Widac, że kocha to co robi ;) niestety wyjeżdżamy z kraju i musimy zmienić rehabilitanta, ale na pewno jeszcze odwiedzimy gabinet w celu kontrolnym.
Pacjentka
Pacjentka
Witam, Pani Joasia jest najlepszą rehabilitantką na jaką trafiła moja córka w swoim 30 letnim życiu. Córka ma porażenie mózgowe. Na szczęście los postawił na naszej drodze panią Joasię, która pokazała, że można. Wiem, że czeka nas długa droga aby osiągnąć pewne cele, ale efekty są widoczne i wiem, że warto. Myślę, że małymi kroczkami doprowadzimy córkę do jak najlepszej formy. Pani Joasia pracuje z niesamowitą pasją, Dziękuję jej za wszystko. Pozdrawiam Iwona Gieromczyk
Inez Gieromczyk
Inez Gieromczyk
Panią Joannę poznałam gdy córka miała pół roku, urodziła się z obniżonym napięciem miesniowym oraz asymetrią ułożeniową, dzięki rehabilitacji mogłam obserwować jak moje dziecko staje się coraz bardziej sprawne. W tej chwili córka ma 5 lat i nadal chodzi na rehabilitację, Pani Joanna tak dobiera ćwiczenia że dziecko zawsze chętnie tam idzie i co najważniejsze, widać efekty. Oprócz rehabilitacji, można tam także skorzystać z zabiegów refleksologi, dzięki temu już nie bierzemy antybiotyków całą rodziną, za co jestem naprawdę wdzięczna. Pani Joanna zawsze służy dobra radą niezależnie od problemu. Dzięki.wskazowkom zywieniowym udaje mi się uniknąć chorób u swoich dzieci. Panią Joannę polecam że szczerego serca. Pozdrawiam.
Agnieszka P.
Agnieszka P.
Kilkanaście sesji terapeutycznych na przestrzeni ok. 2 miesięcy u pacjenta po krwotocznym udarze mózgu l.77 przyniosło bardzo dobre, zapowiadane przez Panią mgr Joannę Zawodniak efekty. Na przesyłanej pacjentowi porównawczej dokumentacji zdjęciowej widać wprost elementy poprawy sylwetki i sprawności dynamicznej co ma odzwierciedlenie w faktycznym poprawiającym się samopoczuciu pacjenta. Oceniając efekty prowadzonych sesji rehabilitacyjnych można z całą pewnością wysoko ocenić i polecić gabinet i świadczone w nim przez p. mgr Joannę Zawodniak usługi rehabilitacyjne.
Beata S.
Beata S.
Szczerze polecamy rehabilitację u Pani Joasi, gdyż jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Jesteśmy rodzicami 4letniej Małgosi, która urodziła się w wrodzonym zakażeniem wirusem cytomegalii, co doprowadziło do uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego. Z Panią Joasią ćwiczymy metodą Vojty już prawie 2 lata, a cały wysiłek procentuje, ponieważ Gosia jest w coraz lepszej kondycji. Efekty są widoczne po każdym spotkaniu. Dodatkowo Pani Joasia pokazuje nam, jak ćwiczyć w domu. Rehabilitacja odbywa się w spokojnej i bezstresowej atmosferze. Podczas dotychczasowych spotkań otrzymaliśmy od Pani wiele cennych wskazówek, które pomogły w rozwoju naszej córki. Dziękujemy!
Edyta Z.
Edyta Z.
Z czystym sumieniem polecam Panią Joannę , ponieważ otworzyła nam oczy na wiele rzeczy, których nie widzieliśmy u naszej córki. Zapowiada się długa współpraca a efekty widać po każdym spotkaniu . Oprócz tego, że Pani Joanna pokazuje i tłumaczy jak ćwiczyć z dzieckiem to pomaga nam w kwestiach urzędowych oraz organizacyjnych. Bardzo ciepła kobieta, która czyni wiele dobrego ! Pozdrawiamy rodzice Marysi
Małgorzata
Małgorzata
Wiktor ma agenezję ciała modzelowatego, całościowo obniżone napięcie mięśniowe ma 18 miesięcy, nie stoi bez podparcia, lecz walczymy dzielnie o każdy postęp. Panią Joannę poleciła mi inna zadowolona mama, i podzielam jej opinię. już po pierwszych ćwiczeniach było widać pozytywną różnicę we wzorze czworakowania. Najważniejsze jednak jest to, jak Pani Joanna cudownie traktuje małego pacjenta, widać te wieloletnie doświadczenie i chęć pomocy i tą delikatność w ruchach. Nie tylko pacjentów traktuje tak wspaniale - próbuje też pomóc na każdej płaszczyźnie nam - rodzicom, żeby jak najlepiej móc pomagać Wiktorowi. Ćwiczymy poza szpitalami regularnie w domu i z Panią Joanną i widzę ogromną różnicę w ruchach Wiktorka, dziś zachwyciła mnie myśl, że moje dziecko niedługo może samo będzie w stanie ustać bez jakiegokolwiek podparcia. Pani Joasia daje nadzieje i krok po kroku - zajęcia po zajęciach - widzę jak ta nadzieja przeradza się w rzeczywistość. Cieszę się, że udało mi się tu trafić i polecam serdecznie wszystkim zastanawiającym się, wahającym się rodzicom i rodzinom osób z różnorakimi problemami. Przyjdziecie raz i już nie zrezygnujecie, widząc jak to pomaga dziecku czy osobie dorosłej, naszej bliskiej. Polecam z całego serca.
małżeństwo z wieloma podopiecznymi
małżeństwo z wieloma podopiecznymi
Witam!!! Jestem mamą 5 letniej Oliwi urodzonej z wadą OUN. Rechabilitacja Oliwi z p. Joanną to sama przyjemność. Choć początki nie były łatwe.Pani Joanna ma świetne podejście do dzieci.Dziekujemy jeszcze raz za cierpliwość i profesjonalizm.
minol_21
minol_21
Od Annasza do Kajfasza, tym przysłowiem można określić nasze pierwsze wizyty u specjalistów. Słyszeliśmy : Potrzebna intensywna rehabilitacja; Absolutnie! rehabilitacja zaszkodzi; Wystarczy ćwiczyć w domu; Wyrośnie z tego...i jeszcze wiele innych opinii, od których tylko bolała nas głowa. Ponieważ to nasze pierworodne dziecko, bardzo byliśmy tym wszystkim przerażeni. W końcu trafiliśmy do Pani Joanny, która od razu powiedziała nam w czym tkwi problem (kifoza odcinka lędźwiowego ) i zabrała się do pracy nad naszym maluszkiem. W atmosferze spokoju opowiada mi o tym, co jest nie tak, co trzeba poprawić. Opowiada w ten sposób, że nawet zupełny laik, taki jak ja, wie o co chodzi. W końcu czuję ulgę i mam nieodparte wrażenie, że jesteśmy w dobrych rękach. Dziękuję Pani Joanno!!!
roma.grabowska
roma.grabowska
Ogólnie jestem bardzo zadowolona z metody Vojty o której nie słyszałam wcześniej i niestety nie jest ona rozpowszechniana przez lekarzy. Chodzę z córką, która ma wadę postawy i efekty widać już po pierwszej wizycie. Pani Joanna pokazała mi ćwiczenia, które wykonujemy codziennie w domu, co jest bardzo ważne aby wszystko się utrwaliło. Polecam.
elanamyslo
elanamyslo
...

Czy chcesz się umówić na wizytę?

Umów wizytę Informacje o mnie